Naše konopí

Pracujeme s konopím - jak to? Protože pracujeme s konopím bez obsahu THC. Jaký má takové konopí potenciál?

 

Jakto, že konopí pomáhá, i když se jedná o odrůdu bez psychoaktivních látek? Zjednodušeně: všechny kmeny a druhy konopí obsahují tzv. kanabinoidy a esence. Nejznámější a zároveň nejošemetnější je obsah psychoaktivního tetrahydrokanabinolu, THC.

Tato látka sama o sobě má především analgetický účinek, lze ji získat z odrůd, jejichž pěstování je mimo zákon. Tato látka má velký význam všude tam, kde se potýkáme mj. s bolestí, jejíž utlumení má za následek přinejmenším lepší psychickou pohodu, která je pro léčbu jistě důležitá. Z legálních a schválených druhů konopí, kde je obsah THC snížený na stopovou úroveň, lze ovšem získat množství dalších účinných kanabinoidů (především CBD), které pomáhají při potýkání se s širokou škálou neduhů, u některých především zánětlivých onemocnění mají tyto kanabinoidy větší význam než samotné THC.

My Vám nebudeme tvrdit, že naše mastička léčí roztroušenou sklerózu, ale s čistým svědomím Vám na Váš atopický exém či další kožní problémy doporučíme naší konopnou mast či mýdlo s konopným olejem lisovaným za studena ze semen, s esenciálním konopným olejem, výtažkem z konopí, a dalšími složkami s blahodárným účinkem. Množství krásných referencí a empirické zkušenosti jsou důkazem, že legální konopí má co nabídnout.

Tím v žádném případě nepopíráme, že jsou případy, kdy je vhodné zvolit cestu užívání domácích výrobků z nepovolených odrůd s obsahem THC, i zdravotní vazelína je v některých případech vhodnější než námi používaný přírodní základ karité. Naopak, mnozí z Vás již vědí, že na základě našich zkušeností rádi zdarma poradíme i v oblasti, kterou nejsme z legislativních důvodů schopni obsáhnout. Nezištně. Za tím si stojíme, stejně jako za našimi produkty vyráběnými srdcem.

 Návod na domácí konopnou mast.

konopi