Konopný protein

Nastavujeme zrcadlo! 1+1

IMG_0160

NACHÁZÍTE SE NA SKRYTÉM OBSAHU NAŠEHO OBCHODU - VŠE JE ALE V POŘÁDKU, NĚCO PRO VÁS MÁME:

 

"Delibutus nemá holku, ale má vás a umí být velkorysý."

 

Napiš do poznámky objednávky slovo "VALENTÝN" a my Ti veškerou objednanou kosmetiku dáme do balíčku 2x.

 

Tato akce je určena našim fanouškům na facebooku a pro jejich přátele, pokud se Ti tato stránka zobrazila, můžeš akci využít :-) (Odkaz lze zkopírovat a poslat dál: http://bit.ly/2kCO878 )

 

Platí do 14. 2. 2018, nebo vyprodání zásob.

 

(určeno pouze pro maloobchodní odběratele) 

 

O konopném proteinu

KONOPNÝ PROTEIN je 50% bílkovina vysoké nutriční hodnoty, kompletní zastoupení všech aminokyselin, dokonalá rovnováha všech nenasycených mastných kyselin omega 3,6 a 9. Díky těmto vlastnostem je dokonalým doplňkem správné výživy.

Získáván je rozmělněním semínek rostlin cannabis sativa. Neobsahuje THC (aktivní složku marihuany), nemá tak žádný vliv na lidskou psychiku.protein_1

Konopný protein obsahuje vysoký podíl antioxidantů a je také výborným zdrojem proteinů vysoké biologické kvality, což ocení všichni sportovci, kteří potřebují kvalitní výživu nejen pro tvorbu svalové hmoty, ale i pro celkovou regeneraci.

Protein je jeden z mála rostlinných zdrojů bílkovin obsahujících celé spektrum esenciálních aminokyselin, které naše tělo nemůže produkovat, což z něj činí skvělou volbu pro vegany a vegetariány. Jako přísada do jídel je skvělý pro všechny, kteří chtějí konzumovat kvalitní bílkoviny. Je také bohatý na vlákninu a obsahuje téměř dokonalou rovnováhou nenasycených mastných kyselin 3, 6 a 9.

Má báječnou, bohatou ořechovou chuť, která může obohatit obiloviny, saláty či vaše oblíbené smoothie. Konopný protein je navíc dobrým zdrojem železa, hořčíku a vitamínů skupiny B. Je to skvělá podpora energie, kostí a svalů.

Konopný protein naleznete v nabídce obchodu Delibutus

 

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem