Péče o ústa s produkty Delibutus

(AKCE PROBÍHÁ 8.-18. 8. 2017)

Léto a prázdniny jsou v plném proudu. Počasí nám přeje a letní teploty se některé dny šplhají opravdu vysoko. A abyste nám nevychladli, tak by to chtělo nějakou zajímavou akci. Dali jsme hlavy dohromady a vymysleli pro vás mazanou akci, kterou věříme, že v tomto počasí oceníte. 

Od teď spouštíme akci 1+1 na naše balzámy na rty a masti na opary. 

smile-122705_1920

Jak to funguje? 

Vyberete si v e-shopu jeden z našich balzámů na rty, nebo masti „ opary“  a druhé, to samé balení od nás dostanete zdarma ☺. Buď si to necháte pro sebe a nebo se podělíte s někým blízkým, to už necháme na vás ☺.

Kterých výrobků se to týká? 

KONOPNÝ BALZÁM NA RTY 15 ML

http://www.delibutus.cz/zbozi/konopny-balzam-na-rty/

KONOPNÁ MAST "OPARY" 4 ML/15 ML

http://www.delibutus.cz/zbozi/konopna-mast-opary/

MATCHA LIPS 7G

http://www.delibutus.cz/zbozi/matcha-lips/

Proč zrovna akce na balzámy na rty? 

V těchto letních dnech jsou naše rty více náchylné na vysoušení, praskání a v některých případech jsou i náchylné až ke vzniku oparů.Abychom tomu předešli a naše rty byly stále krásné a hebké, je třeba o ně vhodně pečovat.

A jak o rty v létě pečovat?

V první řadě je třeba dodržovat pravidelný a dostatečný pitný režim a to v podobě nejlépe neslazených nápojů. Pokud máte rádi vychlazené pivčo, tak si jedno s chutí dejte ☺. Pivo obsahuje vitamíny skupiny B, které jsou mimo jiné dobré k výživě a regeneraci buněk v těle. (Neberte to jako nabádání k pití alkoholu, o tom třeba jindy ☺.)

Pak je dobré konzumovat dostatek čerstvého ovoce a zeleniny (nejlépe bez chemického ošetření a to z vlastní zahrádky, nebo od nějakého českého farmáře), tím tělu dodáte potřebné vitamíny a minerály, ale to vám tu určitě nemusíme radit ☺.

cannabis-1062904

A jako ochrannou péči namažte své rty vhodným balzámem, nejlépe každé ráno a pak dle potřeby během dne. Balzám na rty je třeba vybírat pečlivě. Vždy si přečtěte složení, abyste se ujistili, že nemáte na nějakou složku alergii a hlavně, abyste nekoupili zajíce v pytli, nebo jinak řečeno-nějaký koktejl chemických látek, který vám může způsobit více škody, než užitku.

V tomto případě to máte u nás ulehčené, protože používáme pouze 100% přírodní složky a bez jakýchkoliv chemických látek a umělých konzervantů. Naše balzámy jsou nejen hydratační, ale také hojivé, stačí se kouknout na složení a popis na našem e-shopu.

S našimi balzámy budou mít vaše rty maximální péči a můžete se líbat, nebo špulit na někoho rty třeba od ráno do večera ☺. 

A na závěr a pro pobavení jsme si pro vás připravili pár zajímavých a možná i úsměvných informací a to právě o líbání .

Věděli jste, že existuje vědní obor zabývající se líbáním? Opravdu to existuje a jmenuje filematologie.

Chcete zhubnout a nebo máte často hlad? 

Při minutovém polibku spálíte 26 kalorií a navíc bylo zjištěno, že pravidelné líbání omezuje hlad. Nejen, že ušetříte za jídlo, ale také se u toho dobře pobavíte a zhubnete. Takové lepší a hlavně zábavnější fitko.

Řešíte jak vhodně a levně předejít vráskám?

Při vášnivém líbání se prý zapojují úplně všechny mimické svaly a to je tou nejlepší prevencí proti vráskám. Nezapomeňte se pak namazat naším olejovým sérem, kdy pak unavené svaly po líbání ošetříte a plně hydratujete ☺.

Bojíte se zubaře?

Líbání je prý prevencí zubního kazu. Líbání stimuluje produkci slin a ty pomáhají snížit riziko usazování nebezpečných bakterií. Ale vynechání čistění zubů se to netýká, tak čištění nevynechávejte a čistěte ☺.

Už žádná antidepresiva, líbání je prý výborné proti stresu.

Vaše tělo začne ve zvýšené míře produkovat neuropeptidy, které ničí kortizol – ten má na svědomí stres. Proto se lidé při líbání uvolní a nepříjemné napětí je pryč.

Zároveň líbání přináší pocit štěstí a za to můžou endorfiny, které se při líbání vyplavují do těla. Díky tomu budete veselejší a celkově se budete cítit lépe. 

kissing-couple-1148914_1920

Potřebujete posílit imunitu?

Při líbání si s partnerem vzájemně vyměníte i velké množství bakterií. Prý zhruba 80 % bakterií totiž máte s partnerem stejných, ale asi 20 % je individuálních. A právě ty dokáží váš imunitní systém aktivovat a donutit vytvářet protilátky. Údajně si při jednom dlouhém polibku s partnerem vzájemně předáte až 40 tisíc parazitů a 250 druhů bakterií. A když náhodou chytnete opar, tak na to máme řešení ☺.

I se škytavkou si dokáže líbání poradit.

Je prý prokázáno, že vášnivý polibek dokáže zastavit i velmi nepříjemné škytání. 

Tohle nás hodně zajímá a ještě to nemáme vyzkoušeno, ale napadá nás spoustu úsměvných situací při první pomoci v boji se škytavkou ☺.

Už žádné léky na tlumení bolesti. Už žádné výmluvy na bolení hlavy.

Líbání prý umí také tlumit bolest. Sliny, které se ve zvýšené míře tvoří, totiž obsahují látky tlumící bolest a urychlující hojení ran. To také budeme muset zkusit ☺-

Lék na dlouhověkost?

Líbání prý prodlužuje život až o pět let! Alespoň to tvrdí američtí vědci. Čím více se líbáte, tím máte větší naději, že budete žít déle ☺

old-woman-574278_1920

Tak to by bylo pro dnešek vše a my jdeme testovat některé body. Pokud vás to také inspirovalo k vyzkoušení, tak se s námi můžete podělit, zda něco z toho funguje ☺.

Doufáme, že jsme vás pobavili a akcí na balzámy potěšili.

(AKCE PROBÍHÁ 8.-18. 8. 2017)