Péče o pleť s produkty Delibutus

Jsme pro jednoduchost jak ve složení, tak v samotném procesu. Pokožku stačí jemně čistit a vhodně ošetřovat. Příliš mnoho produktů používaných najednou často natropí víc škody než užitku, proto v našem sortimentu najdete jen to základní.

 

Čištění pleti

Pleť je potřeba jemně zbavovat nečistot, prachu, případně líčidel. K tomu je určena celá škála produktů od pěn, přes mycí gely až po tuhá mýdla. Pokud si chcete vybrat u nás, musíte zvolit metodu trochu méně tradiční, ale o to efektivnější - čištění olejovými přípravky. Nejlépe se k tomu hodí naše konopná másla. Máslo vmasírujte do suché neumyté pleti, čím déle masírujete, tím je čistící efekt výraznější. Poté namočte žínku, ručník či mušelínový ubrousek co nejteplejší vodou, vyždímejte co nejvíce do sucha a takto teplým ubrouskem stahujte z pleti vrstvu másla. Pleť zůstane čistá a suchá. Pokud potřebujete rychlejší způsob, namočte vatový tamponek a přidejte na něj pár kapek čistého konopného oleje nebo některého z našich olejových sér. Tampónkem pleť odličte či vyčistěte, případně podle potřeby zopakujte.

 

Péče o pleť

Po čitění je třeba pleť ošetřit. K tomu slouží v našem sortimentu buď másla nebo olejová séra. Použití je podobné, je tedy jen třeba vybrat si přípravek vhodný pro daný typ pleti. Oleje a másla se nanášejí vždy na vlhkou pleť - stačí i jen obyčejná voda, ale je možné použít i minerální vody, jakýkoliv odvar či bylinný čaj nebo květovou vodu (hydrolát). Pak naneste pár kapek oleje či trochu másla do dlaní, rozetřete a následně vetřete do pleti. Oleje stačí 3-4 kapky, másla menší zrnko hrášku. Oleje i másla je možné jakkoliv kombinovat.

 

Mastná a problematická pleť - Konopné máslo Levandule, Matcha karité, Matcha sérum, Konopné sérum Clear

Normální pleť - Konopné máslo Ylang-ylang, Konopné sérum Balance, Matcha karité, Matcha sérum

Suchá a citlivá pleť - Konopné máslo Cedr, Konopné sérum Smooth

Zralá pleť - Konopné máslo Ylang-ylang,