Míša je jako každé jiné dítě..

Chtěli bychom vám, našim zákazníkům, partnerům, podporovatelům a kamarádům představit Míšu. Míša je jako každé jiné dítě, jen se narodil s hydrocefalem, problematickým onemocněním mozku. Podle lékařů tu už neměl být, nebo by měl být hluchý, slepý… Nu, Míša tu navzdory lékařským prognózám je, směje se, dělá radost svým blízkým a oni jemu. I když to někdy není lehké.

O Vánocích jsme za Míšou zajeli s dárkem. Zkrátka jsme si řekli, jak je fajn, že nám ty Vánoce přinesou spoustu krásných objednávek, že máme tolik věrných zákazníků, a chtěli jsme se o tu radost a nějaký ten peníz podělit. Po konzultaci s
 rodinou Míši jsme zakoupili speciální autosedačku, která Míšovi výrazně pomůže v každodenním životě, v dojíždění do školy, k lékaři, na terapie. 

Jsme malá firmička. Co umíme, je produkt, o čemž nás vaše reference přesvědčují. Chtěli bychom do budoucnaIMG_1833 dělat pravidelně akce na Míšovu podporu, na pomůcky, jež zlepšují kvalitu jeho života, pomáhat také s prostředky na zajištění terapie, která má v Míšovo případě velmi dobré výsledky. Nemáme nadité kapsy. Naše podnikání je pojaté jinak, než pouhopouhý byznys. A tak bychom vám chtěli nabízet produkty s tím, že významná část tržby v jistém období, řádově v desítkách procent, bude věnována Míšovo speciálním potřebám. Vlastně se budeme snažit být takovým článkem řetězu mezi vámi a Míšou. V tom řetězu by měl být profitujícím každý a my nepopíráme přínos pro náš projekt. Vy, aniž by jste vydali za produkty více, budete vědět, že podporujete Míšu. Míšovi se dostane pomoci. Nu a my, místo toho, abychom vydávali velké peníze na reklamu, uděláme trochu práce navíc v Míšův prospěch. Čím můžete pomoci nám a Míšovi kromě nákupu u nás? Sdílením. A faktickým sdílením tohoto příběhu s námi a Míšou. Máte ještě nějaký nápad, jak tomu příběhu pomoct? Sem s tím! ☺

Do roku 2017 vám přejeme jen to nejlepší. Přejeme vám, aby jste se nenechávali strhnout ztřeštěností doby, zotročujícím prvkům jakékoliv zvůle, přejeme vám, aby jste žili své sny namísto snění o svých životech. Nechť je vaším doprovodem prostá lidská laskavost a sounáležitost se všemi a vším.

Děkujeme vám za věrnost. Jen díky vám tu můžeme být i my a dělat, co nás baví a čemu věříme.

Vaše Konopná manufaktura DELIBUTUS

Sledujte Míšův facebook zde.