Recenze: Opravář vlasů v akci

 

Děkujeme, že s námi sdílíte své zkušenosti s produkty Delibutus. Autorka poslední recenze se podělila i o postup, kterým dosáhla viditelné změny při posilování unavených vlasů po porodu. Přejeme, ať syn i vlasy dál zdravě rostou a děkujeme za nalezení cesty k přírodním produktům značky Delibutus.

opravar_vlasuprohlédnout Opráváře vlasů v eshopu

 


Milí Delibute,

ráda bych se podělila se všemi pomazanými či namazanými o vynikající zkušenost s Opravářem vlasů. Vždy jsem měla dlouhé vlasy, na kterých jsem si zakládala. Bohužel, po narození syna jsem byla nucena se s dlouhými vlasy rozloučit. Jako každé mamince mi hodně vlasů vypadalo a zbylé se lámaly a kvalita byla mizerná.

Manžel mi přinesl na zkoušku zázrak jménem Opravář vlasů. Protože mým snem bylo opět získat krásné vlasy, chopila jsem se Opraváře zodpovědně. Před každým mytím vlasů jsem olej nanesla na pokožku vlasů, 3 minuty masírovala a po půl hodině smyla šampónem. K tomu jsem jednou týdně využila olej jako noční zábal vlasů. Již po 3 měsících se dostavil kýžený efekt a světe div se, začaly růst nové vlásky. Nejvíce patrné to je nad čelem a spáncích.

Dnes již mám viditelně nové trsy vlasů a celkově se mi kvalita zlepšila. Olejíček bych přejmenovala z Opraváře na Kreátora vlasů a doporučila bych ho jako povinnou výbavu každé nastávající maminky. Děkuji, že vyrábíte krásné věci.

 

Daniela , 32 let, učitelka na MD

 

EE3D7A89-511B-4D43-A8CD-0D4E2D3CF513

 

 

505F8B2E-44E2-4459-8E37-CCF6AF51C1D7

Zpět do obchodu