Novinky

Produkty pro Tvoje ústa 1+1

Léto a prázdniny jsou v plném proudu. Počasí nám přeje a letní teploty se některé dny šplhají opravdu vysoko. A abyste nám nevychladli, tak by to chtělo nějakou zajímavou akci. Dali jsme hlavy dohromady a vymysleli pro vás mazanou akci, kterou věříme, že v tomto počasí oceníte. 

Od teď spouštíme akci 1+1 na naše balzámy na rty a masti na opary. 

Více zde

O Vánocích jsme za Míšou zajeli s dárkem.

IMG_1833Do roku 2017 vám přejeme jen to nejlepší. Přejeme vám, aby jste se nenechávali strhnout ztřeštěností doby, zotročujícím prvkům jakékoliv zvůle, přejeme vám, aby jste žili své sny namísto snění o svých životech. Nechť je vaším doprovodem prostá lidská laskavost a sounáležitost se všemi a vším.


Chtěli bychom vám, našim zákazníkům, partnerům, podporovatelům a kamarádům představit Míšu. Míša je jako každé jiné dítě, jen se narodil s hydrocefalem, problematickým onemocněním mozku. 

O Vánocích jsme za Míšou zajeli s dárkem. Zkrátka jsme si řekli, jak je fajn, že nám ty Vánoce přinesou spoustu krásných objednávek, že máme tolik věrných zákazníků, a chtěli jsme se o tu radost a nějaký ten peníz podělit. Po konzultaci s rodinou Míši jsme zakoupili speciální autosedačku, která Míšovi výrazně pomůže v každodenním životě, v dojíždění do školy, k lékaři, na terapie..

Celý článek zde..

 

Akce 8.-9. října 2016

Víkendová soutěž o Matcha kosmetiku a dárek k objednávce!

Vyzkoušejte konopný protein ;-) Každému, kdo tento víkend zadá do poznámky v objednávce "PŘEJDI NA ZELENOU" přibalíme 100g balení konopného proteinu. Stačí mít v objednávce jeden výrobek značky Delibutus.

Sdílejte z našeho Facebooku tento příspěvek s originálním komentářem - ten nejoriginálnější v pondělí ráno odměníme balíčkem Matcha kosmetiky v hodnotě 674,- :-)

Odkaz na příspěvek: www.facebook.com/delibutus/posts/1124707964245640:0

IMG_0072

Dárek k objednávce

Čistě přírodní séra Delibutus si rychle získala Vaší oblibu, to nám dělá velkou radost. Proto jsme pro Vás připravili malé překvapení: Víte, co se stane, když do nákupního košíku v našem eshopu vložíte produkty za 500 korun? Zkuste to, věříme, že budete příjemně překvapeni ;-) 


K objednávce nad 500,- dárek

Nové telefonní číslo

Dobrý den, tímto Vás chceme informovat, že došlo ke změně telefonního čísla do naší společnosti.

Nové číslo je: 777 891 492

Ostatní kontakty zůstávají stejné: http://www.delibutus.cz/clanky/kontakty/

Akce do konce června

Než se nám rozutečete do lesů, luhů, hájů a k rybníkům, rádi bychom vás vybavili dobrou sváčou na cestu. Turisťák, miňonky a vajíčko natvrdo v balíčku však nehledejte. Co jsme si pro vás připravili? Skutečně ČESKÉ konopné a superzdravé potraviny, aby jste měli o prázdninách dostatek kvalitní energie pro vyvádění lumpáren. Na kolo, k vodě, nebo zkrátka jen tak pro dobrou formu či originální recepty pro vaše dobroty.
Na každé cesty samozřejmě patří nějaké to kvalitní mazání, protože kdo maže, dojede nejdál. Co třeba ryze přírodní repelent?
NYNÍ DO KONCE MĚSÍCE PŘI OBJEDNÁVCE NAD 400,- POŠTOVNÉ ZDARMA
NAD 1200,- ORIGINÁLNÍ ČESKÉ KONOPNÉ PONOŽKY V HODNOTĚ 200,- JAKO DÁREK

Konopné potraviny - balíčky

image

Magazín Roots ke každé objednávce

Jak jste již jistě zjistili, jsme zastánci všeho přírodního, svobodně rostoucího a svobodně se vyvíjejícího. Stejným způsobem se v posledních měsících rozvinula také naše spolupráce s magazínem Roots. A to všechno ve váš prospěch.

Ke každé vaší objednávce vám přibalíme aktuální číslo časopisu Roots.

Zajímá vás vegetariánství? pěstování vlastních bylinek? jak na komunitní zahrady? a alternativní životní styl? Čtivé články na tato témata najdete na stránkách tohoto měsíčníku.

Prohlédněte si aktuální číslo Rootsu a už teď se můžete těšit na další články.

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem