Arganový olej BIO 100ml

Marocké slunce skryté ve zlaté kapce blahodárného oleje.

Skladem
Značka: Delibutus
609 Kč 503,31 Kč bez DPH
Kategorie: Rostlinné oleje

Za studena lisovaný BIO arganový olej

Arganový olej vtrhl na pole přírodní kosmetiky jako uragán a občas to vypadá, jako by jiné oleje najednou přestaly existovat. Je to hlavně díky jeho skutečně vynikajícím vlastnostem a poměrně značné exkluzivitě. Arganie totiž rostou jen v severní Africe, zejména v Maroku, odkud prakticky všechna produkce arganového oleje pochází. Plod arganu navíc zraje rok a sklizeň není úplně snadná, protože strom je velmi trnitý. A i když se to povídá, tak opravdu není nutné, aby plod prošel trávicím ústrojím koz. I když je pravda, že kozy mají arganové plody rády a po argániích hbitě šplhají, pokud tu možnost dostanou. 

Všechny tyhle zajímavosti občas zastíní to, v čem je arganový olej opravdu výjimečný - a to je obsah vitamínu E v podobě alfa-tokoferolu, který je naší pokožce extrémně prospěšný. Arganový olej je tak jedním z nejlépe regenerujících olejů a je tím pádem přímo předurčen k péči o pokožku zralou nebo poškozenou

Vynikající hojivé vlastnosti má ve směsích s šípkovým olejem a proto tyhle dva zázraky najdete v našem nejpopulárnějším séru Matcha Anti-Age. Je velmi stabilní a vcelku hutný, takže lahvička arganu vám při správné péči vydrží věky. Jeho sílu ocení pokožka celého těla a v je i velmi ceněným olejem v péči o vlasy. Arganový olej pro kosmetické účely se lisuje z čerstvých nepražených oříšků a není jedlý.

100 ml

INCI: Argania Spinosa Kernel Oil

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: