Převoňavý Ganéša 15ml

Vzpomínky na Indii

Skladem (>5 ks)
Značka: Delibutus
249 Kč 205,79 Kč bez DPH
Kategorie: Péče o zdraví

Aromaterapeutická kompozice, která navodí pocit uvolnění.

 

Už jste dlouho nebyli na dovolené a chybí vám trocha exotiky? Pak bude vaším nejlepším přítelem Převoňavý Ganéša. Ganéša je indický bůh se sloní hlavou, který pomáhá překonávat překážky. Je bohem štěstí, moudrosti a zdaru. My jsme po něm pojmenovali balzám, který vychází ze staré ajurvédské receptury a je plný exotických vůní a mohutné síly. A je skutečně převoňavý.

V hebkém základu z bambuckého másla a mandlového oleje najdete vyladěnou směs éterických olejů, která vás odnese až někam do krajin námořníka Sindibáda. Eukalyptus, skořice, citronová tráva, máta luční, myrha a kafr tvoří hřejivě sladkou kompozici, kterou budete mít tendenci používat skoro jako parfém. Ale pozor na to, všechny tyhle esence disponují skutečně velkou silou, takže vnímat Ganéšu jen jako voňavý doplněk rozhodně není na místě.

Jaké překážky vám voňavý sloní bůh pomůže zdolat?

Přenese vás přes hory nachlazení silou eukalyptu - potírejte 1x denně hrudník i záda

Kafr rozhýbe soukolí zatuhlých kloubů a svalů - vmasírujte pečlivě do postižených míst alespoň 1x denně

Rozjasní chrapotavý hlas díky voňavé skořici- namažte krk, případně přidejte šálu (nemusí být z Indie)

Chladivá máta umlčí permoníky v hlavě - naneste jemně na spánky a/nebo čelo (pečlivě se vyhněte blízkosti očí!)

Odvalí balvan blokující zdroj energie - vmasírujte na pulzní nebo čakrové body

Protože je ale Převoňavý Ganéša vážně silný, platí, že méně je více a že bohy nemáme obtěžovat nadmíru a s každou blbostí. Vyzkoušejte tedy, jestli vás směs nedráždí na kůži, nepoužívejte na přecitlivělou nebo poškozenou pokožku (sice dezinfikuje, ale pálí a na hojení tu máme daleko lepší věci), vyhněte se pečlivě okolí očí a neopakujte aplikaci příliš často na jedno a to samé místo. Žádat o pomoc sloního boha úplně stačí jednou, maximálně 2x denně!

INCI: Butyrospermum Parkii (Shea Butter) Fruit, Prunus Amygdalus Dulcis (sweet almond) oil, Cera alba (Beeswax), Eucalyptus globulus (Eucalyptus) Oil, Cinnamomum Zeylanicum Leaf (Cinnamon) Oil, Cymbopogon flexuosus (Lemongrass) Oil, Mentha Arvensis (mint) Oil, Commiphora Myrrha (myrrh) Oil, Cinnamomum Camphora (Camphor) Oil

Zpět do obchodu