Opravář nehtů 10ml

Krátké, dlouhé, lakované nebo přírodní nehty? To je na vás. My zajistíme, aby byly pevné a pružné.

Skladem (>5 ks)
Značka: Delibutus
269 Kč 222,31 Kč bez DPH

 

Že na nehtech nezáleží, protože kdo by na ně koukal, když se celý den hrabete v hlíně nebo běháte kolem dětí? A co až budete potřebovat zaštípnout růži a nůžky jsou někde ztracené? Nebo rychle vybalit nějakou z těch dětských propriet, které jsou vždy zabezpečené tak, jako by šlo o jaderný odpad? Pevné a pružné nehty jsou daleko víc než okrasa a proto si zaslouží láskyplnou péči. A nejste na to sami - je tu Opravář nehtů, který ví přesně, co je potřeba, aby vaše nehty byly jak ozdobou, tak funkčním nástrojem pro nečekané výzvy

Díky za studena lisovanému konopnému oleji budou nehty pružnější a pokožka kolem nich opečovaná. Nehtové lůžko vyživené, kůžička zjemněná, záděry neexistující. 

Kokosový olej pomůže s mykózami, infekcemi a dostane se i do těch nejjemnějších prasklinek v nehtu.

Kandelilový vosk se postará o vnější ochranu, posílení a vyhlazení.

Éterický olej z citronu přidá svěží a vitalizující vůni, urychlí hojení drobných poranění, brání infekcím a jemně projasňuje barevný tón nehtu, což ocení hlavně milovnice tmavých laků.

Jak využít schopností Opraváře nehtů na maximum?

Jako každodenní péči - rozetřete v dlani několik kapek a jemnou masáží vetřete do nehtů a okolí. Zabere to jen pár desítek sekund a efekt bude neocenitelný.

Jako intenzivní péči - chystáte se na velký úklid? Tak toho využijte rovnou i regeneraci rukou a nehtů. Na nehty naneste ve větší vrstvě Opraváře nehtů, na ruce pak některé z tělových másel, navlékněte igelitové nebo silikonové rukavice, na ně klasické gumové uklízecí a na konci bude nejen vygruntovaný byt, ale nádherně hebké ruce a zpevněné nehty. Nechce se vám kvůli tomu hned uklízet? Tak to udělejte jako celonoční kúru, klidně i bez rukavic.

Jako péči o pigmentové skvrny - kombinace pečujících olejů a prosvětlujícího citronu je vhodná i jako doplněk korekční péče o pigmentové skvrny.

Varování! Citronový éterický olej se nemá rád se sluníčkem, proto nepoužívejte bezprostředně před opalováním, ať venku nebo v solariu.

10 ml

INCI: Cocos Nucifera Oil, Euphorbia cerifera (Candelilla) wax, Cannabis Sativa Seed Oil, Citrus Medica Limonum Peel Oil

 Zpět do obchodu