Sérum Rovnovážka 30ml

Víla Rovnovážka vyrovnává protiklady a navrací zpět ztracenou harmonii.

Skladem (>5 ks)
Značka: Delibutus
389 Kč 321,49 Kč bez DPH
Kategorie: Pleťová séra
rovnovazka
Tip

 

Možná už jste se seznámili s Čistokráskou. Druhou vílou z trojice pro krásnou pleť je Rovnovážka. Ví dobře, jak často uvízneme mezi dvěma protiklady. Vpravo nebo vlevo, peníze nebo život, suchá nebo mastná…? Vybrat si jen jedno, nutně znamená zavrhnout druhé a to někdy prostě nejde nebo to tak nechceme. Harmonizující schopnost Rovnovážky pak umožní vynechat takovou Sofiininu volbu a opět se naladit na jednotu světa.

Kolem Rovnovážky povlávají lístky konopí a vinné révy, v záhybech šatů chrastí čerstvé mandle a jojobová semínka. Díky tomu je základ séra z konopného, mandlového, hroznového a jojobového oleje lehce vstřebatelný, ale zároveň dostatečně ochranný a výživný. Pleť, které se neumí rozmyslet, jestli se spíš mastí nebo vysušuje, je opečována tak, aby byly všechny její nároky splněny. 

Ve vlasech se jí proplétá levandule, muškátová šalvěj a opojné geránium. Najdeme je v séru v podobě éterických olejů. Pleti poradí, kde se zahojit, kde přidat na ochraně mazem a kde naopak utlumit a povzbudit hydrataci. Jemná svěže sladká vůně pak připomíná duši, že je součástí většího celku a odstraňuje překážky, které nám brání nechat se unášet proudem života.

Kdo potřebuje dobít energii, kterou přináší Rovnovážka? Každá pleť, na kterou toho bylo v poslední době moc, která zapomněla, čí je a je podráždění, ať se děje cokoliv. Pne, hřeje nebo šupinkovatí, aniž by byl zjevný důvod. Zběsile promašťuje T-zónu, zatímco tváře vysychají rychleji než rosa na Sahaře. Nebo možná se vám neděje nic z toho, jen si chcete svoji vnitřní rovnováhu udržet a posilovat. Pak najdete v Rovnovážce spolehlivou přítelkyni.

Jako všechna ostatní séra Delibutus, i to Rovnovážčino nanášejte na čistou, vlhkou pleť. Stačí 2-3 kapky do dlaně a jemně vetřít do pleti. Používejte kdykoliv. Rovnováhy není nikdy příliš.

30 ml VEGAN

 

INCI: Cannabis Sativa Seed Oil, Vitis Vinifera Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Lavandula Angustifolia Oil, Pelargonium Graveolens Oil, Salvia Sclarea Oil

Zpět do obchodu