Sérum Čistokráska 30ml

Víla Čistokráska přináší čistou krásnou pleť a hlubokou pohodu.

Skladem (>5 ks)
Značka: Delibutus
389 Kč 321,49 Kč bez DPH
Kategorie: Pleťová séra
cistokraska
Tip

Trojka je magické číslo a síla tří je síla neprolomitelná. Proto se také nad kolébkou krásné zdravé pleti sešly právě tři sudičky, tři víly, které propůjčily svoje schopnosti trojici výjimečných pleťových sér. My jsme je jen vyrobili a posíláme jejich sílu dál. Nemůžeme za to, že nás navštěvují víly. Tady na severu to je prostě divoký kraj.

Seznamte se s Čistokráskou. Její jemnou krásu podtrhuje věneček z šípků, zářivě zelených hvězdic konopných listů, modrých kvítků lnu a drobných kuliček hroznového vína. Sílu svých oblíbených rostlin pak předala v podobě olejů do svého séra. Konopný, šípkový, lněný a hroznový olej tvoří ideální kombinaci nejen pro vílí věnečky, ale hlavně pro pleť, která potřebuje ozdravit, vyhojit a regulovat, ale nezatížit. Může to být jak pleť mladá a aknózní, tak hormonálními bouřemi stižená pleť maminek nebo příležitostná pomoc pro jakkoliv nespokojenou pleť.

Tajnou zbraní každé víly pak jsou kromě síly semen, také síly vůní. Čistokráska vládne čajovníku, který osvěží a desinfikuje, bazalce, která tonizuje a zlepšuje hydrataci a cedru, který hojí a vede nás zpět k sobě do krajin naší duše.

Proto pokaždé, když vaše pleť potřebuje oddech, je podrážděná, rozbolavělá, zanícená nebo se odmítá zahojit, přivolejte k sobě Čistokrásku. Nechá vám pod polštářem lahvičku séra, které je odpovědí na všechny bolestné otázky vaší pleti

Sérum je lehoučké, vhodné i pro tu nejmastnější pleť. Balzamickou vůni cedru projasňuje svěží tea tree a kořeněná bazalka. Díky tomu je bez problémů akceptovatelné i mladými muži, kteří potřebují schopností víly využít. 

Aby fungovalo, jak má, je třeba jej nanášet na čistou, vlhkou pleť, tedy ideálně těsně po umytí. Rozetřete v dlaních 2-3 kapky a jemně vetřete do pleti. Je vhodné jako denní i noční péče, případně jako doplňující péče pod váš oblíbený (přírodní) pleťový krém.

30 ml VEGAN

INCI: Cannabis Sativa Seed Oil, Rosa Canina Fruit Oil, Vitis Vinifera Seed Oil, Linum Usitatissimum Seed Oil, Malaleuca Alternifolia Leaf Oil, Occimum Basilicum Oil, Cedrus Atlantica Bark Oil

Zpět do obchodu