Anibrouček 10ml

Broučky na svém broučkovi nechcete!

Skladem (>5 ks)
Značka: Delibutus
389 Kč 321,49 Kč bez DPH

Příroda je hrozně fajn, ale domů bychom z ní chtěli jen vybrané jedince. A k těm rozhodně nepatří klíšťata, blechy a podobné mršky, které se tak často s našimi vybranými broučky pokoušejí kamarádit. Často (nejen) nám pijí krev tolik, že nás to žene k té nejdrastičtější chemii, abychom je konečně definitivně zlikvidovali. Ale v zápalu boje pak zapomeneme dávat pozor, abychom s vaničkou nevylili i dítě, respektive neotrávili kromě nechtěných broučků i oblíbenější členy domácnosti. Zkusme proto, než začneme sahat po atomových zbraních, vyzkoušet něco z toho, co nabízí příroda.

Jemný mandlový olej jsme doplnili o ty nejspolehlivější broučko-odpuzovače, které příroda nabízí. Tea tree, rozmarýn a levanduli. Rostliny totiž silice nepoužívají pro potěchu lidí z krásné vůně, ale jako jako obranu právě před nechtěnými kamarády z řad všemožných ožíračů, bakterií nebo plísní. Další skvělou vlastností éterických olejů je, že nejen odpuzují, ale zároveň rychle pronikají přímo do krve, takže pomáhají s ničením patogenů a infekcí i zevnitř a celkově posilují organismus.  

Anibroučka kapejte pejskovi na ouška, mezi lopatky a ke kořeni ocasu. Můžete mírně vmasírovat, ale není to nutné. Doporučujeme aplikaci opakovat dle potřeby co nejčastěji, protože esenciální oleje jsou těkavé a odpařují se. Zpočátku je vhodná každodenní aplikace, následně pokračujte s kapáním cca 2x týdně. Stačí 1-2 kapky na každé místo (podle velikosti psa). Nezapomínejte, že pes vnímá pachy daleko intenzivněji a přílišná vůně by mu mohla být nepříjemná (a mohl by se ji venku pokusit neutralizovat něčím pro něj přitažlivějším). 

Nepoužívejte na kočičky!

10 ml VEGAN

INCI: Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Lavandula Angustifolia Flower Oil, Rosmarinus Officinalis Oil

 

 

Zpět do obchodu