Mazaná zimní péče

Nezáleží na tom, jestli je zima krásně bílá a jiskřivá nebo blátivá a utopená v mlze. Kratší dny, změny v životosprávě, umělé vytápění a střídání teplot udělají své. Zapařená rouška tomu také nepomáhá. Zima umí dostat z vaší pleti to nejhorší a proměnit královnu plováren v bledého zombíka s beďary. 

Naštěstí tomu lze mazaně zabránit a tuhle nevyžádanou proměnu zastavit hned v zárodku. Tu trochu magie, která je k tomu potřeba, už za nás obstarala příroda, my jsme připravili ty správné lektvary a na vás bude už jen využít jejich síly. 

 

zima 

Ranní kouzla 

Vydatná snídaně prospěje nejen žaludku, ale i pleti. A samozřejmě nějaký ten životabudič. Vy si klidně dejte kávu, ale pro pleť si schovejte zelený čaj Matcha, který byl v dřívějších dobách vyhrazen císařské rodině a samurajům. Krásu japonské císařovny a sílu jako samuraj - nic míň nesmíte chtít. Ráno proto sáhněte po Matcha Karité. Zelené našlehané máslíčko plné antioxidantů díky Matcha čaji zkrášluje každý typ pleti, ale také ji velmi efektivně chrání. Do chladnějších a sychravých dní jsou másla vhodnější než oleje, protože lépe vytváří ochrannou vrstvu, která pleti poskytne dostatečný komfort v nehostinném prostředí.

Nezapomeňte také dostatečně chránit rty. K tomu se v tomto období báječně hodí A PropoLips, který díky kombinaci propolisu a tea tree zatočí s jakoukoliv bakterií nebo infekcí. Pečlivě jím ošetřete rty klidně několikrát za den, ale vždy dbejte na správnou hygienu rukou. Kalíškové balzámy na rty jsou sice velmi praktické, ale to, co bylo dříve jen nehygienické, může být teď velmi rizikové. Bude se vám hodit i jako kabelková první pomoc pro případ jakéhokoliv podráždění nebo drobného poranění kůže. 

 

cistokraskaObrana proti noční magii 

V noci se může přihodit cokoliv, proto občas vstáváme v ne zrovna reprezentativní podobě. V zimě je to navíc zrádné, protože ráno je taková tma, že zděšení často přijde až v kanceláři. Víte, že proti nočním démonům nejlíp fungují víly? No tak už to víte. A na ty zimní platí Čistokráska. To je ta, co přebývá v lahvičce séra plného dychtivých bojovníků za čistší pleť a hlavně šípkového oleje. Právě ten šípek umí pleť projasnit a nakopnout tak, že budete ráno vypadat jako po víkendu v lázních (kam teď stejně nemůžete).

Noc je také skvělý čas pro regeneraci té nejnamáhanější pokožky - na rukou. Zima jí nesvědčí nikdy, ale teď, když je navíc stále myjeme a dezinfikujeme, občas reaguje ekzémem i dříve naprosto bezproblémová kůže. Tak jí dopřejte hluboký regenerační spánek v objetí Konopného Levandula. Lehké šlehané máslo s konopným olejem dokonale regeneruje a levandule vás nejen ukolébá ke spánku, ale hlavně hojí, zaceluje a dezinfikuje mikroporanění, která během dne vznikají a jsou vstupní branou pro infekce. 

Tajná zbraňMazaná tlapka

Jestli se objeví skutečné mrazy nebo zrovna bydlíte na horách a potřebujete těžší kalibr, tak se v noci potichoučku vykraďte z postele a uzměte svému psovi balzám Mazaná tlapka. Nebo si ho klidně kupte, i když psa nemáte. Díky kombinaci rakytníkového oleje a včelího vosku jde o naprosto bezkonkurenční ochranu proti všemu, co může vaši pokožku potkat kdekoliv ve vesmíru.

Navíc obsahuje i pupalku, což je olej, který normálně najdete jen v těch nejluxusnějších produktech, protože je vážně skvělý, ale drahý. Jenže my máme ty chlupáče fakt rádi moc. Tak ho tam mají taky. Ale určitě vám trochu půjčí. Vlk hluboko v nich si totiž stále ještě pamatuje, že zima umí být fakt zlá. Tak ji nepodceňte a naberte toho, co tlapky unesou. Všechny naše produkty totiž využije celé rodina i široké okolí - dámy, páni, puberťáci, fajnové slečinky, zvířata i mimina. Tak ať jsou taky mazaní.

inkredo-designer-eA1NOLp4miE-unsplash

Zpět do obchodu